Ośrodek Biały Lew

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy.

Prowadzimy całoroczny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny Biały Lew położony w malowniczej miejscowości Romanówka gm. Wojciechów 6km od Nałęczowa , 28km od Kazimierza Dolnego , 35 km od Puław i 25km od Lublina.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie wykorzystania naszej bazy , oraz sprzedaży przygotowanej przez nas oferty pobytowej.

Dysponujemy bazą noclegową z zapleczem kuchennym, w którym przygotowywane są potrawy regionalne, oraz salę restauracyjną na 60 osób.

Oferujemy 21 pokoi dwuosobowych z łazienką i z możliwością wykorzystania 3 łóżka wysuwanego – w każdym z pokoi, oraz 1 pokój jednoosobowy z łazienką dla osoby niepełnosprawnej. Łącznie zapewniamy 64 miejsca noclegowe. Wyposażenie pokoi obejmuje : telewizor, szafki nocne, lampki nocne, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami, oraz dostęp do Wi-Fi.

Dwie sale konferencyjno-szkoleniowe:

  • Sala 1 o pow.40 m2 , w układzie kinowym 55 osób , przy stołach 45 osób
  • Sala 2 o pow.81m2 , w układzie kinowym 80 osób , przy stołach 60 osób

Ze względu na charakter naszego ośrodka dysponujemy bazą rehabilitacyjną: sala fizjoterapii, sala kinezyterapii, sala integracji sensorycznej, sala doświadczania świata, gabinet psychologa, logopedy i lekarza. Posiadamy wykwalifikowaną kadrą , oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.

Atrakcją ośrodka jest basen rekreacyjny o wym. 4m x 8m znajdujący się wewnątrz obiektu.

Infrastrukturę zewnętrzną stanowią : 2 wiaty z grillem i zadaszonymi miejscami na konsumpcję umożliwiające organizację imprez plenerowych, zadaszone miejsce na ognisko, plac zabaw i sala biesiadna na imprezy, pogadanki, szkolenia. Dodatkowo – bryczka, wóz konny, meleks, wypożyczalnia rowerów i kijków Nordic wallking oraz sąsiedztwo Wojciechowskiego ZOO.

Nasza oferta to: turnusy rehabilitacyjne, ogólnousprawniające, pobyty wypoczynkowo-rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne, wypoczynkowe, pakiety specjalne, kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki szkolne, warsztaty, pokazy, lekcje edukacyjne i zajęcia rekreacyjne.

W przypadku zainteresowania współpracą, bardzo prosimy o przesłanie proponowanych warunków współpracy, lub przesłanie danych do kontaktu z osobami decyzyjnymi, celem omówienia warunków współpracy i umówienia spotkania.

 

Pozdrawiam
Kierownik Ośrodka
Andrzej Machnicki

Tel. 502 195 780
www.bialylew.com.pl
osrodek@bialylew.com.pl

 

 


 

© Park Labiryntów, 2013 - 2020
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej